Zgłoszenie do kuratorium oświaty

Zgłoszenie do kuratorium oświaty, zgodnie z kalendarzem HAL 2020, należy wypełnić najpóźniej 28 dni przed rozpoczęciem wyjazdu.

Jeżeli zgłaszasz wypoczynek po raz pierwszy, napisz na adres mazowsze@zhr.pl z prośbą o utworzenie konta w Bazie Wypoczynku. Po założeniu konta, dostaniesz e-mail z informacją o tym, w jaki sposób zalogować się do Bazy Wypoczynku na stronie wypoczynek.men.gov.pl.

Ta i kolejne strony krok po kroku przeprowadzą Cię przez zgłoszenie wypoczynku do kuratorium.

Dokumenty?

1. Wyjazdy, które jadą do ośrodków wypoczynkowych lub schronisk:
  2. Wyjazdy, które jadą do szkół, internatów, szkolnych schronisk (!)
    wymagane dokumenty dodatkowe: brak
  3. Wyjazdy, które jadą do agroturystyk lub do okazjonalnie używanych do wypoczynku (typu chaty studenckie lub bazy harcerskie)
    wymagane dokumenty dodatkowe: opinia straży pożarnej o możliwości przeprowadzenia wypoczynku oraz szkic poszczególnych pomieszczeń przeznaczonych do noclegów, stołówki, pomieszczeń do zajęć i sanitariatów
  4. Obozy stałe
    wymagane dokumenty dodatkowe: opinia straży pożarnej o możliwości przeprowadzenia wypoczynku oraz szkic sposobu zagospodarowania terenu z rozmieszczeniem poszczególnych części: mieszkalnej, żywieniowej, sanitariatów oraz miejsca ambulatorium.
  5. Wyjazdy wędrowne:
    wymagane dokumenty dodatkowe: mapa z zaznaczoną trasą wędrówki, adresami i terminami noclegów.
  6. Wyjazdy zagraniczne (stałe i wędrowne):
    wymagane dokumenty dodatkowe: mapa z zaznaczonymi miejscami noclegów, polisa od następstw nieszczęśliwych wypadków i kosztów leczenia

ZGŁASZAM