Usługi IT w Okręgu

Mail @zhr.pl

Jeśli jesteś instruktorką/rem Okręgu Mazowieckiego ZHR, masz prawo do założenia sobie skrzynki mailowej w domenie @zhr.pl – jest to polecane, w szczególności przy sprawowaniu funkcji, która często korzysta z maila (np. komendant wyjazdu). Dodatkowo, każda jednostka organizacyjna ZHR może posiadać swoje konto mailowe, wykorzystywane do korespondencji służbowej.

Strona www

Każdej jednostce organizacyjnej ZHR (oraz jednorazowym akcjom) przysługuje prawo do posiadania strony www w domenie zhr.pl. Na stronach domyślnie wgrywany jest WordPress.

Jak w takim razie założyć konto?

Napisz maila do okręgowego koordynatora IT – w przypadku Okręgu Mazowieckiego jest to phm. Bartosz Kopeć (mail: bartek.kopec@zhr.pl). W treści maila zawrzyj odpowiednie informacje (np. mail dla 51 WDH Zieleniec, mail dla Adama Abackiego, strona www dla Obwodu Praga-Południe) oraz osobę odpowiedzialną za daną usługę.

Nazwa konta mailowego powinna zgadzać się z jednym ze schematów:

nazwisko@zhr.pl
imie.nazwisko@zhr.pl
i.nazwisko@zhr.pl
nazwa@zhr.pl

Zazwyczaj konta są zakładane do 24 godzin od wysłania maila, ale zdarza się, że później. Jeśli po 5-6 dniach nie ma odpowiedzi, wyślij maila z przypomnieniem – istnieje możliwość, że w natłoku wiadomości mail został przeoczony 😉

Szczegóły dotyczące zakładania kont i korzystania z usług IT w ZHR są dostępne na stronie: https://matrix.zhr.pl/