Rozliczanie ZiHeR 2019

Druhny i Druhowie,

Dwa tygodnie temu minął planowy termin zamykania książek finansowych w ZiHeRze. Chcecie wiedzieć jak poszło?

Do końca planowego tygodnia, czyli do 16 lutego, na 97 rozliczanych w samym Okręgu jednostek:

  • 37 zamknęło i rozliczyło książki w 100% (ich chwalebną listę publikujemy poniżej),
  • 21 zamknęło książki, ale miało do dostarczenia ostatnie dokumenty.

Pozostałe jednostki albo nie dostarczyły książek w ogóle (tych na szczęście jest mało), albo miały do poprawy kwestie uniemożliwiające zamknięcie ZiHeRa. Uwaga: jeśli rozliczasz się w Okręgu, Twojej jednostki nie ma na liście rozliczonych (poniżej) i nie dostałeś ostatnio informacji, czy coś masz do zrobienia, KONIECZNIE napisz na finanse.mazowsze@zhr.pl!

Przy okazji uprzedzamy, że jesteśmy w trakcie sprawdzania przekazań sprzętu i sald po HAZ 2019 i HAL 2019 – może się zdarzyć, że rozliczone do tej pory jednostki (również te należące do obwodów) będą musiały wprowadzić jeszcze jakieś zmiany.

Chwalebna Lista Rozliczonych (w Okręgu, do 16.02.2020)

Nr ZiHeR Jednostka
7 60 Brwinowska GZ-ów Rycerze z Zaczarowanego Lasu
9 60 Błońska DH-ek „Pryzmat”
15 1001 Warszawska DH-ek „Rzeka”
25 Warszawski Hufiec Harcerzy „Klucz”
33 Mazowiecki Hufiec Harcerzy „Kresy”
47 32 Mazowiecka DH-y „Orkan”
48 1001 Warszawska GZ-ek „Kraina Tęczy”
51 337 Warszawska DH-ek „Jutrzenka”
67 32 Mazowiecka DH-y „Platan”
75 9 Siedlecka DH-y „Dęby”
100 60 Mazowiecka DH-y „Łowcy”
129 Mazowiecki Szczep ZHR w Ostrołęce
133 32 Brwinowska DH-ek „Blask”
156 13 Winnicki Szczep DHiZ „Magnus”
157 Nadwkrzański Hufiec Harcerzy
158 1002 Warszawska DH-ek „Brzezina”
167 8 Siedlecka DH-y „Płomienie”
188 270 Warszawska Drużyna Harcerzy „Ostoja”
193 32 MGZ-ów „Wikingowie z Zielonego Lądu”
245 1 Ostrołęcka DH-ek „Ignis”
250 1002 Warszawska GZ-ek „Zagajnik Marzeń”
252 1 Ostrołęcka DH-y „Piorun”
256 63 Kampinoska DH-ek „Droga”
263 8 Siedlecka DH-ek „Ventus”
268 1 Nasielska DH-ek „Pratum”
277 1 Suwalska DH-y „Baszta”
343 63 Kampinoska GZ-ek „Gwiazdki z Mlecznej Drogi”
349 1 próbna Ełcka Drużyna Harcerzy „Czarna Straż”
368 12 Płońska DH-y „Iskra”
384 1 Siedlecka GZ-ek „Słoneczne Pszczółki”
392 12 Suwalska Drużyna Harcerek „Planeta”
396 1002 Warszawska DH-y „Wiązy”
401 3 Ostrołęcka GZ-ek „Po drugiej stronie”
402 4 Warszawska DW-ek „Dzika Róża”
412 1 Troszyńska Gromada Zuchenek „Przyjaciółki Gaudios”
419 1 Nasielska GZ-ek „Mieszkańcy Zaczarowanej Łąki”
421 22 Warszawska Drużyna Harcerek „Brzezina”