Zapraszamy na Zlot Harcerski w 75. rocznicę Powstania Warszawskiego!

Czy wiecie, że w dniach 29.07-01.08 w Warszawie odbędzie się Zlot Harcerski w 75. rocznicę Powstania Warszawskiego „Dziś jest pojutrze”?

To nie tylko lekcja historii, ale przede wszystkim okazja do spotkania Powstańców oraz wymiany doświadczeń między innymi organizacjami harcerskimi. W planie są między innymi: warsztaty artystyczne, gra miejska, spotkanie z Prezydentem RP oraz Powstańcami Warszawskimi, Nocna zmiana miasta czy akcja „Wolność Łączy”.

Koszt zlotu to 50 złotych. Zlot kończy się pierwszego sierpnia, jednak dla chętnych jest możliwość noclegu z pierwszego na drugiego, co zdecydowanie będzie atutem, jeśli wybieracie się na zlot trzydziestolecia. Drugiego jest organizowany przejazd z Warszawy do Olsztyna, prosto na Zlot 3.0.

Zostało już tylko 20 dni do końca rejestracji! Wysyłajcie swoje zgłoszenia, by nie zabrakło Was na naszych wspólnych obchodach 75. rocznicy Powstania Warszawskiego!

Nie czekajcie! Zgłoście się już dziś!