1% – Lista kodów 1%

Lista kodów 1% jednostek Okręgu Mazowieckiego ZHR, aktualna na dzień 18 stycznia 2017 r.
Jeśli na tej liście nie ma kodu 1% Twojej jednostki, możesz dodać go przez formularz internetowy.

L.p.JednostkaKod 1%
1Okręg MazowieckiMAZ-OKREG
2Mazowiecka Chorągiew HarcerekMAZ-MCHHEK
3Mazowiecka Chorągiew HarcerzyMAZ-MCHHY
4Podlaska Drużyna Harcerek "Convivera"MAZ-1-CONVIVERA
51 WDH-y "Czarna Jedynka"MAZ-1-JEDYNKA
61 Łukowska Drużyna Harcerzy "Młody Las"MAZ-1-MŁODY LAS
71 Płońska Drużyna Harcerek "Orlice"MAZ-1-ORLICE
81 Suwalska Drużyna Harcerek "Rysy" im. Jana Pawła IIMAZ-1-RYSY
91 Mińska DH-y "Szturm"MAZ-1-SZTURM
1010 Suwalska Drużyna Harcerek "Cordis"MAZ-10-CORDIS
111001 WGZ-ek "Kraina tęczy"MAZ-1001-KRAINA TĘCZY
121001 WDH-ek "Rzeka" im. hm.E.GrodeckiejMAZ-1001-RZEKA
131001 WDHek "Strumień"MAZ-1001-STRUMIEŃ
141002 WDH-ek "Brzezina"MAZ-1002-BRZEZINA
15107 Białostocka DH-ek "Pegaz"MAZ-107-PEGAZ
1612 Płońska Drużyna Harcerzy "Iskra"MAZ-12-ISKRA
17123 WDH-y im. Zgrupowani AK "Chrobry II"MAZ-123-CHROBRY
18Szczep 123 WDHiGZMAZ-123-SZCZEP
1913 Winnicka Drużyna Harcerzy MAZ-13 WINNICA
20141 WGZ-ek "Podróżniczki ze Szmaragdowego Okrętu"MAZ-141-PODRÓŻNICZKI
21Szczep 145 WDHiGZMAZ-145-SZCZEP
2216 Warszawska Drużyna HarcerzyMAZ-16-WDH
23169 Warszawska Gromada Zuchów "Bractwo Króla Gór"MAZ-169-BRACTWO
24169 WDH-y "Rycerze"MAZ-169-RYCERZE
25Szczep 169 WDHiGZMAZ-169-SZCZEP
26169 WGZ WikingowieMAZ-169-WIKINGOWIE
27 2 Płocka Drużyna Harcerek "Bojaxhiu" im. Matki Teresy z KalkutyMAZ-2-BOJAXHIU
2820 WDH-ek "Bukowina"MAZ-20-BUKOWINA
2920 Ursynowska Drużyna Harcerek "Mury"MAZ-20-MURY
3020 WDH "Oczeret"MAZ-20-OCZERET
3120 Szczep im. Zawiszy CzarnegoMAZ-20-SZCZEP
3222 WDH-y "Płowce" im. Króla Władysława ŁokietkaMAZ-22-PŁOWCE
3322 Legionowska Drużyna Harcerek "Świt"MAZ-22-SWIT
3422 Szczep "Watra"MAZ-22-WATRA
3522 WDH-ek "Jaworzyna"MAZ-22-JAWORZYNA
3622 WDH-ek "Olszyna"MAZ-22-OLSZYNA
37Szczep 265 WDHiGZ DarabaMAZ-265-DARABA
38299 WDHek "Rude Mrówy"MAZ-299-RUDE MRÓWY
393 Podlaska Drużyna Harcerek "Sagarmatha"MAZ-3-SAGARMATHA
40Szczep 3 PDHiZ "Skarpa"MAZ-3-SKARPA
413 Mazowieckiej Drużyny Harcerzy "Wilki"MAZ-3-WILKI
42301 Warszawska Drużyna Harcerzy "Knieja" im. Witolda PileckiegoMAZ-301-KNIEJA
43301 Warszawska Drużyna Harcerek "Na Szlaku"MAZ-301-NA SZLAKU
4432 MDH-ek "Blask"MAZ-32-BLASK
4532 MGZ-ek "Driady z Szepczącego Lasu".MAZ-32-DRIADY
4632 MDH-ek "Korona"MAZ-32-KORONA
4732 MDH-ek "Mandragora"MAZ-32-MANDRAGORA
4832 Brwinowska Gromada Zuchenek "Motylki z Tęczowej Polany"MAZ-32-MOTYLKI
4932 Mazowiecka Druzyna Harcerzy "Orkan"MAZ-32-ORKAN
5032 Mazowiecka Gromada Zuchenek "Pszczółki z Krainy Słońca"MAZ-32-PSZCZÓŁKI
5133 Białostocka Drużyna Harcerek Iguana im. Macieja Aleksego DawidowskiegoMAZ-33-IGUANA
52337 Warszawska Gromada Zuchenek "Kraina Hesperii"MAZ-337-HESPERIA
53337 WDH-ek "Jutrzenka"MAZ-337-JUTRZENKA
544 Płocka Drużyna Harcerzy "Anawim"MAZ-4-ANAWIM
554 Warszawska Drużyna Harcerek "Samotnia"MAZ-4-SAMOTNIA
56Szczepu Czwórki Warszawskiej im Andrzeja Romockiego "Morro"MAZ-4-SZCZEP
574 Białostocka Drużyna Harcerek "Vulpecula"MAZ-4-VULPECULA
584 Warszawska Drużyna Harcerzy "Wyspa" im Andrzeja Romockiego "Morro"MAZ-4-WYSPA
594 Płocka Drużyna Harcerzy "Yellowstone" im. W. B. GłowackiegoMAZ-4-YELLOWSTONE
60Szczep 44 MDHiZ "Zielony Płomień"MAZ-44-SZCZEP
6144 Mazowiecka Drużyna Harcerek "Archandraja" im. Elzebiety Zawackiej ZOMAZ-44-ARCHANDRAJA
6244 Mazowiecka Drużyna Harcerek "Kasjopea" im. Danuty Siedzikówny "Inki"MAZ-44-KASJOPEA
6344 Warszawska Drużyna Harcerzy "KEDYW" im. gen. Augusta Emila Fieldorfa ps. NilMAZ-44-KEDYW
6444 Mazowiecka Gromada Zuchenek "Ogród Marzeń"MAZ-44-OGRÓD
6544 Mazowiecka Drużyna Harcerzy "Stanica"MAZ-44-STANICA
665 Płocka Drużyna Harcerek Polana im. Anny JenkeMAZ-5-POLANA
675 Siedlecka Drużyna Harcerek "Źródło"MAZ-5-SIEDLCE
686 Płockiej Drużyny Harcerek "Emet"MAZ-6-EMET
696 Suwalska Drużyna Harcerek "Tratwa"MAZ-6-TRATWA
7061 WGZ-ek "Elfy z Lorien"MAZ-61-ELFY
7161 WDH-ek "Herba"MAZ-61-HERBA
7262 Warszawska Drużyna Harcerek "Coor Tum"MAZ-62-COORTUM
7362 Warszawska Druzyna Harcerzy "Templum"MAZ-62-TEMPLUM
747 UDH-y "Gniazdo"MAZ-7-GNIAZDO
757 WWDH-y "Koh-i-noor"MAZ-7-KOHINOOR
767 WWDH-ek "Ruczaj"MAZ-7-RUCZAJ
77Szczep 7 WDHiZMAZ-7-SZCZEP
788 Ursynowska DH-y KniejaMAZ-8-KNIEJA
798 Siedlecka Drużyna Harcerzy "Płomienie"MAZ-8-PŁOMIENIE
808 Suwalska Drużyna Harcerek "Sagitta"MAZ-8-SAGITTA
81Szczep 80 WDH ChrobryMAZ-80-CHROBRY
8280 WDHek IskraMAZ-80-ISKRA
8380 WGZek Wędrowiec do śwituMAZ-80-WĘDROWIEC
84Szczep 82 Warszawskich Drużyn Harcerskich i ZuchowychMAZ-82-SZCZEP
8582 WDŻ "Wędrowniczki" im. dh Olgi Drahonowskiej-MałkowskiejMAZ-82-WEDROWNICZKI
8682 Warszawskiej Druzynie Harcerzy "Zbroja"MAZ-82-ZBROJA
8782 WDH-ek "Żywioły"MAZ-82-ŻYWIOŁY
889 Siedlecka Drużyna Harcerzy "Dęby"MAZ-9 DEBY
899 Siedleckiej Drużyny Wędrowników "Semper Fidelis"MAZ-9-SF
9091 Warszawska Drużyna HarcerzyMAZ-91-WDH
91Warszawski Hufiec Harcerek "Grochów"MAZ-GROCHÓW-HEK
92Warszawski Hufiec Harcerzy "Klucz"MAZ-KLUCZ
93Mazowiecki Hufiec Harcerzy "Kresy"MAZ-KRESY
9463 Kampinoska Druzyna Harcerzy "Husaria"MAZ-KRESY-HUSARIA
9560 BGZ ,,Korsarze"MAZ-KRESY-KORSARZE
9660 MDHy ,,Łowcy"MAZ-KRESY-ŁOWCY
9732 BGZ Rycerze z Zaczarowanego LasuMAZ-32-RYCERZE
9832 Mazowiecka Gromada Zuchow "Wikingowie z Zielonego Ladu"MAZ-KRESY-WIKINGOWIE
99Warszawski Hufiec Harcerzy "Grochów"MAZ-M_GROCHOW
100Hufiec Harcerek MokotówMAZ-MOKOTÓW-HEK
101Namiestnictwo Pólnocno-WschodnieMAZ-NAMIESTNICTWO
102Warszawski Hufiec Harcerek "Niwa Marymoncka"MAZ-NIWA
103Obwód PłockMAZ-OBW-PLOCK
104Szczep OstrołękaMAZ-OKA
105Płocki Szczep Środowiska FarnegoMAZ-PŁOCK Ś-FARNE
106Płocki Hufiec Harcerek "Przymierze"MAZ-PŁOCK-PRZYMIERZE
107Obwód PragaMAZ-PRAGA
108Białostocki Hufiec Harcerek "Prześwit"MAZ-PRZEŚWIT
109Suwalski Hufiec Harcerek "Jaćwież"MAZ-SHH-JACWIEZ
110Obwód UrsynówMAZ-URSYNOW
111Wschodnio- Mazowiecki Związek Drużyn Harcerzy w SiedlcachMAZ-W-MZDH
112Warszawski Hufiec Harcerzy "Wawer"MAZ-WAWER-HY
113MHH-ek "Wianek"MAZ-WIANEK
11463 Kampinoska Gromada Zuchów "Wojowie z Zamczyska"MAZ-KRESY-WOJOWIE
115194 Warszawska Drużyna Harcerzy "Puchacze" im.Lwowskich PuchaczyMAZ-PUCHACZE
1161 Słupnowskiej Drużyny HarcerzyMAZ-1SŁUPNO
11758 Szczep Drużyn Harcerek, Harcerzy i Gromad Zuchowych "Rosa Venti" w ZielonceMAZ-58-SZCZEP
1188 Siedlecka Drużyna Harcerek "Ventus"MAZ-8-VENTUS
1191 Nasielska Drużyna Harcerzy "Błękitna Armia"MAZ-1-BŁĘKITNAARMIA
12063 Kampinoska Drużyna Harcerek ,,Droga"MAZ-63-DROGA
12118 WDH-ek "Bukowina" im. Ewy Matuszewskiej "Mewy"MAZ-18-BUKOWINA
122Szczep "Czarna Jedynka"MAZ-SZCZEP CZARNA JEDYNKA
12360 Błońska Drużyna Harcerek "Pryzmat"MAZ-60-PRYZMAT
1241 Suwalska Drużyna Harcerzy "Baszta" im. Mariana PiekarskiegoMAZ-1SDH-BASZTA
125Szczep 23 WDHiZ "Pomarańczarnia"MAZ-23-POMARANCZARNIA
12623 Warszawska Drużyna Harcerek "Skała" im. Wandy RutkiewiczMAZ-23-SKAŁA
12723 Warszawska Drużyna Harcerek "Turnia"MAZ-23-TURNIA
12823 Warszawska Drużyna Harcerek "Przełęcz"MAZ-23-PRZEŁĘCZ
12923 Warszawska Gromada Zuchenek "Mleczna Droga"MAZ-23-MLECZNA DROGA
13023 Warszawska Gromada Zuchenek "Zaczarowana Łąka"MAZ-23-ZACZAROWANA ŁĄKA
1311 Ursynowska Drużyna Harcerzy "Żagiew"MAZ-1-ZAGIEW
132301 Warszawska Gromada Zuchów "Strażnicy Starodębu"MAZ-301-STRAŻNICY
13322 Warszawska Drużyna Harcerek "Brzezina"MAZ-22-BRZEZINA
134Ursynowski Szczep 277 WDHiZ im. Janka Bytnara "Rudego"MAZ-277-SZCZEP
1351 Ostrołęcka Drużyna Harcerzy "Piorun" im. gen. Józefa BemaMAZ-1-PIORUN
136169 Warszawska Gromada Zuchenek "Mieszkańcy Tęczowej Doliny"MAZ-169-MTD
137Mazowiecki Związek Drużyn Harcerek "Kaskada"MAZ-Kaskada
138544 Płocka Drużyna WędrowniczekMAZ-544-WĘDROWNICZKI
1397 Mazowiecka Drużyna Harcerek "Astry"MAZ-7-ASTRY
1403 Mazowiecka Drużyna Harcerzy "Bractwo" im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"MAZ-3-BRACTWO
141Obwód PiasecznoMAZ-PIASECZNO
142115 Białostocka Drużyna Wędrowniczek "Sursum Corda"MAZ-115-SURSUM CORDA
14322 WGZ "Iskierki"MAZ-22-ISKIERKI
144301 WGZ-ek "Włóczykije z Krainy Legend"MAZ-301-WŁÓCZYKIJE
14561 Warszawska Drużyna Harcerek "Rivendell"MAZ-61-RIVENDELL
146169 Warszawska Drużyna Harcerek "Inkaski"MAZ-169-INK
1471 Żuromińska Drużyna Harcerzy "Zawisza"MAZ-1-ZAWISZA
148Szczep 270 WDHiZMAZ-270-SZCZEP
149Szczep Watra z Zalesia GórnegoMAZ-ZALESIE-WATRA
15118 WGZ-ek "Poszukiwaczki Zaginionej Krainy"MAZ-18-POSZUKIWACZKI
15222 Warszawska Drużyna Wędrowniczek "Estrella Polar"MAZ-22-EATRELLA
15334 Mazowiecka Drużyna Harcerek "Sokolica"MAZ-34-SOKOLICA
1545 Ursynowska Drużyna Harcerzy "Puszcza"MAZ-5-PUSZCZA
155Ursynowski Hufiec Harcerzy "Rawicz"MAZ-RAWICZ
156KuźnicaMAZ-KUŹNICA
1571 Ciechanowska Drużyna Harcerzy "Burza"MAZ-1-BURZA
1581002 Warszawska Gromada Zuchów "Legion Marsowy" MAZ-1002-LEGION MARSOWY
1597 Ostrołęcka Drużyna Harcerek IubarisMAZ-7-IUBARIS
16044 Mazowiecka Drużyna Harcerzy "Sokół"MAZ-44-SOKOL
16182 próbna Warszawska Drużyna Harcerek "Pryzmat"MAZ-82-PRYZMAT
1626 Płocka Drużyna Harcerzy "Dębowe Bractwo" im. św. Ojca PioMAZ-6-DEBOWE
163337 WGZ-ek "W stronę Słońca"MAZ-337-WSTRONESŁOŃCA
16411 Siedlecka Drużyna Harcerzy "Gniazdo"MAZ-11-SDH
16532 Mazowiecka Drużyna Wędrowniczek "Morowe Panny"MAZ-32-MOROWE PANNY
16619 Ursynowska Drużyna Wędrowniczek "Kalina"MAZ-19-KALINA
16717 Ursynowska Druzyna Harcerek Eleusis Im. Danuty Bytnar-Dziekańskiej Ps. DusiaMAZ-17-ELEUSIS
168Krąg Harcerstwa Starszego "WACHTA" Hufiec PłockMAZ-KHS-WACHTA
16961 Warszawska Gromada Zuchenek "Krasnoludki z Zaczarowanego Lasu"MAZ-61-KRASNOLUDKI
17012 Rzekuńska Drużyna Harcerzy "Ascalon"MAZ-12-ASCALON
17123 Warszawska Gromada Zuchenek "Zaczarowany Las"MAZ-23-ZACZAROWANY LAS
172113 Warszawska Drużyna Harcerek "Ennedi"MAZ-113-ENNEDI
17332 Mazowiecka Gromada Zuchów "Odkrywcy Tajemniczych Lądów"MAZ-32-ODKRYWCY
17418 Warszawska Drużyna Harcerek "Przestrzeń"MAZ-18-PRZESTRZEŃ
17563 Kampinoska Gromada Zuchenek "Gwiazdki z Mlecznej Drogi"MAZ-63-GWIAZDKI
176Warszawski Hufiec Harcerek "Prawy Brzeg"MAZ-PRAWYBRZEG
1775 Ostrowska Drużyna Harcerzy "Opocznik"MAZ-5-OPOCZNIK
178277 Ursynowska Gromada Zuchenek "Poszukiwaczki Atlantydy"MAZ-277-POSZUKIWACZKIATLANTYDY
179Mazowieckie Harcerskie Ochotnicze Pogotowie RatunkoweMAZ-HOPR
18062 Warszawska Gromada Zuchenek "Strażniczki leśnego skarbu"MAZ-62-STRAZNICZKI
18111 Ostrołęcka Drużyna Harcerek "Aqua" im. Krystyny Krahelskiej "Danuty"MAZ-11-AQUA
18262 Warszawska Gromada Zuchenek "Strażniczki leśnego skarbu"MAZ-62-STRAZNICZKI
1831 Ostrołęcka Drużyna Harcerek "Ignis" im. Danuty Siedzikówny "Inki"MAZ-1-IGNIS
184145 Warszawska Gromada Zuchenek "Poszukiwaczki Jeżynowego Krzewu"MAZ-145-Poszukiwaczki
1851 Ełcka Drużyna Harcerzy "Czarna Straż"MAZ-1-Czarna-Straz
186145 Warszawska Drużyna Harcerek "Wiosna" im. mjr T.Z. SychowskiejMAZ-145-WIOSNA
1871001 Warszawska Gromada Zuchenek "Kraina Tęczy"MAZ-1001-KRAINA TECZY
18861 Warszawska Gromada Zuchenek Krasnoludki ze Stumilowego LasuMAZ-61-KRASNOLUDKI
18951 Warszawska Drużyna Harcerzy "Zieleniec" im. xięcia Józefa PoniatowskiegoMAZ-51-ZIELENIEC
19051 Warszawska Gromada Zuchów "Smocze Bractwo"MAZ-51-SMOKI
191Warszawski Związek Drużyn "El dorado"MAZ-ELDORADO
19232 Brwinowska Gromada Zuchenek "Motylki z Tęczowej Polany"MAZ-32-MOTYLKI
1931001 WGZ "Nimfy z Zaczarowanego Strumienia"MAZ-1001-NIMFY
19420 Warszawska Drużyna Harcerek "Orawa"MAZ-20-ORAWA
1953 Ostrołęcka Drużyna Harcerzy "Nemus"MAZ-3-NEMUS
196145 Warszawska Drużyna Harcerzy "Wadera"MAZ-145-WADERA
19718 Warszawska Drużyna Wędrowniczek "Ułanki"MAZ-18-UŁANKI
198299 Warszawska Gromada Zuchenek "Poszukiwacze Kwiatu Paproci"MAZ-299-POSZUKIWACZE KWIATU PAPROCI
1999 Siedlecka Drużyna Harcerzy "Dęby" im. ks. gen. Stanisława BrzóskiMAZ-9-DEBY
20011 Suwalska Drużyna Wędrowniczek "Acanthis"MAZ-11-ACANTHIS
2011 Maszewska Drużyna Harcerzy Białe WilkiMAZ-1-BIAŁE WILKI
202Krąg Harcerstwa Starszego im Kardynała Stefana Wyszyńskiego "Pegaz"MAZ-KHS-PEGAZ
203Szczep 153 MDHiZMAZ-153-SZCZEP
20461 Warszawska Drużyna Harcerek "Hobbitki"MAZ-61-HOBBITKI
2057 Ursynowska Drużyna Harcerzy "Gniazdo"MAZ-7-GNIAZDO
206Płocki Hufiec HarcerzyMAZ-PLOCK-HARCERZ
2077 Płocka Drużyna Harcerek "Wijos"MAZ-7-WIJOS
20862 Warszawska Drużyna Harcerzy "Vulpis"MAZ-62-VULPIS
209145 WDH-ek "Ostrężyna"MAZ-145-OSTREZYNA
2104 Mławska Drużyna Harcerzy "Brownsea"MAZ-4-MDW-BROWNSEA
21182 Warszawska Gromada Zuchenek "DoGóryDnem"MAZ-82-DOGÓRYDNEM
2124 Wysokomazowiecka Drużyna Harcerzy "Leśna Gwardia"MAZ-4-LEĹšNA GWARDIA
21361 Warszawska Drużyna Harcerzy "EaThalion"MAZ-61-EATHALION
2145 Płocka Gromada Zuchenek "Strażniczki Szmaragdowej Polany"MAZ-5-ZUCHENKI
215Podlaski Hufiec Harcerzy "Matecznik" MAZ-MATECZNIK
2162 Ostrołęcka Gromada Zuchenek "Strażniczki Drugiej Gwiazdy"MAZ-2-STRAŻNICZKI
2171001 Warszawska Gromada Zuchów "Księżycowy Legion"MAZ-1001-LEGION
218Szczep 51 WDHiZ "Kremenaros"MAZ-51-KREMENAROS
219265 Próbna Warszawska Gromada ZuchówMAZ-265-KORPUS
220Północno-Wschodnia Chorągiew HarcerzyMAZ-PW
221Mławski Szczep ZHR "Sumatra"MAZ-SZCZEP-ZHR-MŁAWA
222WHH-ek "Studnia"MAZ-WHH-STUDNIA
223145 Waszawska Drużyna Harcerzy "Dykuman"MAZ-145-DYKUMAN
224145 Warszawska Dróżyna Harcerek "Zorza"MAZ-145-ZORZA