Inicjatywy Młodzieżowe

im

Uprzejmie informujemy, że w edycji  2017/2018 środki zostały wyczerpane. W związku z tym prosimy o nieprzesyłanie wniosków. Zachęcamy do śledzenia działań zespołów, które są w trakcie realizacji swoich inicjatyw: facebook.com/InicjatywyMlodziezowe

Okręg Mazowiecki ZHR oraz Stowarzyszenie Harcerskie zaprasza grupy młodzieżowe do składania wniosków o przyznanie grantów na realizację własnych pomysłów na swoją aktywności i rozwój osobisty.

logo IM-sygnet kolor-maly

Inicjatywy młodzieżowe to program skierowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, mających pomysł na własne działanie, które będzie z jednej strony uczyło Was czegoś nowego, a z drugiej wymagało aktywności na polu społecznym. Oznacza to, że inicjatywa musi być z korzyścią nie tylko dla Was, ale również dla szerszego grona odbiorców.

Ubiegając się o dofinansowanie będziecie mogli uzyskać środki na realizację swojego pomysłu w wysokości max. 3000 złotych. Będziemy wspierać te działania, których realizacja zajmie max. 3 miesiące.

Wypełniony wniosek należy złożyć w wersji papierowej w siedzibie Zarządu Okręgu ZHR-u ul. Ursynowska 36/38 lub Stowarzyszenia Harcerskiego ul. Hoża 57 w godzinach ich urzędowania (patrz strony WWW obu organizacji) lub w formie elektronicznej na adres mailowy inicjatywym@sh.org.pl. Obowiązuje tylko jedna z form – papierowa albo elektroniczna.

Pomoc w napisaniu wniosku i wszelkie informacje o programie udzielają doradcy z którymi możecie nawiązać kontakt mailowo. Są nimi:

Więcej informacji na temat zasad przyznawania dotacji oraz wzór wniosku w załącznikach do pobrania.
Jesteśmy też na fb: facebook.com/InicjatywyMlodziezowe
Projekt finansuje:
szyld_herb_syr_pol