Inicjatywy Młodzieżowe

imW ramach programu Inicjatywy Młodzieżowe – edycja 2018/2019 Okręg Mazowiecki ZHR oraz Stowarzyszenie Harcerskie zaprasza grupy młodzieżowe do składania wniosków o przyznanie grantów na realizację własnych pomysłów na swoją aktywność i rozwój osobisty.

logo IM-sygnet kolor-maly

Inicjatywy młodzieżowe to program skierowany do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych i szkół ponadpodstawowych z Warszawy, mających pomysł na własne działanie, które będzie z jednej strony uczyło Was czegoś nowego, a z drugiej wymagało aktywności na polu społecznym. Oznacza to, że inicjatywa musi być z korzyścią nie tylko dla Was, ale również dla szerszego grona odbiorców.

Ubiegając się o dofinansowanie realizacji swojego pomysłu można uzyskać środki w wysokości max. 3000 zł. Będziemy wspierać te działania, których realizacja zajmie max. 3 miesiące.

Wypełniony wniosek należy złożyć w formie elektronicznej na adres mailowy inicjatywym@sh.org.pl. Wnioski można przesyłać do ostatniego dnia każdego miesiąca – wtedy zostaną rozpatrzone na posiedzeniu komisji w pierwszych dniach kolejnego miesiąca.

Pomoc w napisaniu wniosku i wszelkie informacje o programie udzielają doradcy z którymi możecie nawiązać kontakt mailowo. Są nimi:

Więcej informacji na temat zasad przyznawania dotacji oraz wzór wniosku w załącznikach do pobrania.
Jesteśmy też na fb: facebook.com/InicjatywyMlodziezowe
Projekt finansuje:
szyld_herb_syr_pol