Harcerscy ochotnicy

Projekt „Harcerscy ochotnicy”

Z radością informujemy, że otrzymaliśmy dotację na organizację kilku rodzajów kursów. Wszystkie one składają się na projekt będący częścią większego programu „Ochotnicy warszawscy” organizowanego i współfinansowanego przez Urząd m.st. Warszawy.

Harmonogram kursów w ramach projektu „Harcerscy ochotnicy” w 2016 roku:

DataDziałanie
marzec 2016Kurs finansowy
maj 2016Kurs finansowy
Kurs kierowników wypoczynku
Kurs wychowawców wypoczynku
Kurs „Dojrzałe Zarządzanie i Koordynacja”
październik 2016Kurs finansowy
grudzień 2016Kurs finansowy
Kurs kierowników wypoczynku
Kurs wychowawców wypoczynku
Kurs „Dojrzałe Zarządzanie i Koordynacja”
co miesiącSpotkanie "Klubu Wolontariusza"

Kursy powinny być przeprowadzone zgodnie z harmonogramem. Organizatorów kursów/spotkań prosimy o podanie dokładnej daty i miejsca minimum 20 dni przed planowanym kursem. Więcej szczegółów dotyczących korzystania z dotacji tutaj: http://mazowsze.zhr.pl/jak-rozliczyc-dotacje/ W razie wątpliwości piszcie na wnioski.mazowsze@zhr.pl

Projekt „Ochotnicy warszawscy” to spójne i długofalowe działania na rzecz rozwoju wolontariatu w Warszawie realizowane przez samorząd, miejskie instytucje, organizacje pozarządowe, uczelnie i partnerów biznesowych. Założeniem projektu jest stworzenie optymalnych warunków rozwoju dla wolontariatu oraz podmiotów i jednostek zaangażowanych w wolontariat w Warszawie.

Projekt koordynowany jest przez Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy.

znak Ochotnicy warszawscy znak promocyjny Urzędu m.st. Warszawy