Guziki Sutanny – zaproszenie na spotkanie z niezwykłym Kapłanem

Tradycyjnie w kolejną rocznicę narodzin dla nieba bł. ks. Stefana Wincentego Frelichowskiego, patrona polskich harcerzy. Nasz opiekun – BP JÓZEF GUZDEK – Biskup Polowy WP a zarazem Delegat Konferencji Episkopatu Polski ds. Harcerzy, zaprasza w niedzielę 25 lutego 2018 roku do katedry polowej Wojska Polskiego przy ul.Długiej 13/15 w Warszawie na wspólną modlitwę i chwilę refleksji.

Koncelebransem a zarazem gościem specjalnym będzie w tym roku ks. prałat Sławomir Oder – postulator procesów: beatyfikacyjnego ks. Wincentego Frelichowskiego oraz oraz beatyfikacyjnego i kanonizacyjnego Jana Pawła II.

Uroczystości odbędą się wg. następującego planu:
godz.13.00 – Msza Święta w katedrze polowej
godz.14.00 – Spotkanie z ks.prałatem Sławomirem Oderem
godz.15.00 – Harcerski poczęstunek

Liczymy na Wasz udział i świadectwo naszego przywiązania do Patrona. Ciekawym doznaniem będzie zapewne spotkanie z postulatorem procesu beatyfikacyjnego, który zakończył niedawno prace nad positio kolejnego ważnego kandydata do wyniesienia na ołtarze – ks.Stefana Kardynała Wyszyńskiego.
Po spotkaniu będzie można otrzymać książkę „Guziki Sutanny” i audiobook (czyta Mateusz Damięcki, muzyka Krzesimir Dębski)  z opowieścią napisaną przez ks.prałata S.Odera.

Bł. ks. phm. Wincenty Frelichowski